LT   EN

dot.gif (833 bytes) Apie mus

dot.gif (833 bytes) Paslaugos

dot.gif (833 bytes) Kalbos

dot.gif (833 bytes) Pagrindiniai klientai

dot.gif (833 bytes) Įkainiai ir terminai

linija.gif (6706 bytes)

 
Apie mus

     UAB VYJA, vertimo paslaugų firma, įsteigta 1991 m. Ši Vilniuje esanti bendrovė už atsakingą požiūrį į darbą pelnė tvirtą patikimos firmos reputaciją ir atlieka vertimus, redagavimą profesiniu ir kalbos požiūriu, teikia vertimo žodžiu paslaugas, adaptuoja reklaminius tekstus ir atlieka maketavimo darbus bankams, draudimo bei audito bendrovėms, advokatų kontoroms, tarptautiniams vežėjams, reklamos agentūroms, prekybos centrams, pramonės kompanijoms.
Nuo 1991 metų mūsų klientų gretas papildė nemažai Anglijos, Vokietijos, Prancūzijos, Nyderlandų, Švedijos, Rusijos, Vengrijos, Italijos, Škotijos ir Japonijos kompanijų ir vertimo paslaugų firmų. Kiekvieną mėnesį aprūpiname darbu 100-150 vertėjų. Apie 80 proc. užsakymų sudaro vertimai iš anglų, prancūzų, vokiečių ir rusų kalbų į lietuvių kalbą ir atvirkščiai, tačiau tarp mūsų vertėjų profesionalų yra beveik visų Europos kalbų ir kai kurių kitų kalbų specialistų. Mes taip pat turime nemažos patirties techninių, ekonominių, finansinių ir juridinių dokumentų vertimo srityse. Mūsų darbuotojai mokėsi įvairiuose tarptautiniuose kursuose ir darbui naudoja naujausia įrangą.

VERTĖJŲ  BIURAS, VILNIAUS PREKYBOS, PRAMONĖS IR AMATŲ RŪMŲ BEI CENTRINĖS IR RYTŲ EUROPOS VERTIMŲ BENDROVIŲ KONSORCIUMO EUPHARIA NARYS

UAB VYJA
Vertėju biuras
Totorių g. 21, Vilnius 01121, Lietuva
Tel.: +370 5 2618183
Tel./Faks: +370 5 2612109
el. paštas vyja.vertimai@gmail.com